Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 Супер У-ез-бе стик

Go down 
3 posters
АвторПорака
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

Супер У-ез-бе стик Empty
ПишувањеПредмет: Супер У-ез-бе стик   Супер У-ез-бе стик Icon_minitime2008-05-14, 17:54

Супер У-ез-бе стик Wooden-Clamp-USB-Driver
Неговото име е “Spinacz“, а претставува USB флеш драјв (стик) во форма на типична дрвена штипка за обесување на алиштата за сушење.Бидејќи сeуште има функција на штипка, ова стикче може да се прикачува на алиштата, во случај ако сакате да изгледате поинтересно и впечатливо.
Целта на дизајнот е да се спојат традиционалното, модерното и практичното во едно.
Ако ништо друго, сепак можете да си ги обесувате своите алишта на high-tech начин.

_________________
Супер У-ез-бе стик Oaoaaa10
Супер У-ез-бе стик F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Гостин
Гостин
Супер У-ез-бе стик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Супер У-ез-бе стик   Супер У-ез-бе стик Icon_minitime2008-05-14, 21:49

Хеххехе интересноSmile
Вратете се на почетокот Go down
Zverci
Администратор
Администратор
Zverci


Female
Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-25

Супер У-ез-бе стик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Супер У-ез-бе стик   Супер У-ез-бе стик Icon_minitime2008-05-23, 23:50

Ова нешто ко камуфлажа на податоци Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Избегана од Бардовци
Аматер
Аматер
Избегана од Бардовци


Female
Број на мислења : 25
Age : 26
Локација : некаде у свемиров
Хоби : мсн,слушање музика,забавување
Смешка : ќе те самоубијам
Registration date : 2008-05-12

Супер У-ез-бе стик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Супер У-ез-бе стик   Супер У-ез-бе стик Icon_minitime2008-05-26, 18:39

паа вака на изглед интересно е!!
мозеби и вака у природа т.е. во реален живот може добро да функционира!! rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://miss-MixitUp.piczo.com
Sponsored content

Супер У-ез-бе стик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Супер У-ез-бе стик   Супер У-ез-бе стик Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Супер У-ез-бе стик
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: За нас :: Тараба :: Тараба Портал-
Отиди до: