Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 Виц на денот

Go down 
АвторПорака
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

Виц на денот Empty
ПишувањеПредмет: Виц на денот   Виц на денот Icon_minitime2008-05-01, 02:07

Вицови

Виц на денот Smiley_Face%20golema_18
Кој го измислил сексот?

Кој го измислил сексот?
- Грците, ама кога дошле Македонците им кажале дека можат да имаат секс и со женско.

Пијаница

Цветко се опијанил и заспал на клупа. Поминал некој педер и си го изебал и му оставил 100 денари.
Се разбудил Цветко оти му пристудело ги видел стоте денари и одма отишол да ги испие.
На враќање пак си заспал на клупата. И пак исто му се случило.
Се буди Цветко и пак оди да ги испие стоте денари, и на келнерот му вика:
- Дечки, дај лименка, од точеното ме боли газот!


Никола Тесла

Двајца полицајци гледале фудбал на телевизија. И едниот му вика на другиот :
Eеееее ... да не беше Никола Тесла сега фудбал ке гледавме во темница!

_________________
Виц на денот Oaoaaa10
Виц на денот F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
 
Виц на денот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: За нас :: Тараба :: Тараба Портал-
Отиди до: