Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 До сите членови ! од Администраторот !

Go down 
АвторПорака
Zverci
Администратор
Администратор
Zverci


Female
Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-25

До сите членови ! од Администраторот ! Empty
ПишувањеПредмет: До сите членови ! од Администраторот !   До сите членови ! од Администраторот ! Icon_minitime2009-06-08, 13:17

Следниот кој што ке моли да се банира некој будала
ке го снајде истото !
Слушајте ми го зборов !
Следниот кој ке направи грешка ке биде Б А Н И Р А Н !
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
 
До сите членови ! од Администраторот !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: За нас :: Тараба-
Отиди до: