Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 Правила!

Go down 
2 posters
АвторПорака
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

Правила! Empty
ПишувањеПредмет: Правила!   Правила! Icon_minitime2008-05-10, 00:12

Значи вака, воведуваме некои правила на потфорумот, бидејќи еден куп „паметни” билдери, мислам билдери на постови, поради оваа или онаа цел упорно пишат постови од 2-3 збора, каде што докажуваат колку го сакаат нивниот тим!

Сето ова е со цел: да се развива квалитетна дискусија на форумот и на темите. Значи немојте да ме сфатите погрешно. Прифатливо е да се навива, но барем, навивачките постови продолжете ги, за да може некој да одговори. Не може да се развие дискусија со постови од типот „Јуве се најјаки”, „Ќути ништо не знаеш” и слични на овие. Пцуење, провокации, постови од 2-3 зборови, ќе бидат бришени!

Во најмала мера, пробајте да цензурирате со користење на *.

ПРОВОКАЦИИ на ФАН темите ќе се бришат.

1. Тие никогаш не донесуваат квалитетна дискусија
2. На форумов сме за да се дружиме, а не да се расправаме!
П.С. Таквите постови ќе се бришат без образложување!

Не пишувајте по неколку постови на иста страна од темата, еден по друг... се губи прегледноста. Користете го копчето Измени.

Правилата на форумот, постојат и тука. Страстите чувајте ги за дома, или за по приватни пораки. Таму никој не ве бриши!

Кога по неколку опомени - продолжите по ваше, следува нормално бан од 10 дена како опомена или жолт картон, пред трајно исклучување!


Модератори:Dr.-AGAN, ReD_DeviL, Tomi, Arministrator, Magical Storm

_________________
Правила! Oaoaaa10
Правила! F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Диме Такси
Аматер
Аматер
Диме Такси


Male
Број на мислења : 30
Age : 27
Локација : skopje
Хоби : dremenje pred pc
Смешка : hehe
Registration date : 2008-04-29

Правила! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Правила!   Правила! Icon_minitime2008-08-29, 00:24

Па се ли мора да копираш, добро е бар си сменил нешо
Вратете се на почетокот Go down
http://ssss.wwwwww.sss
 
Правила!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: