Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 Топ Модел за денес

Go down 
2 posters
АвторПорака
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

Топ Модел за денес Empty
ПишувањеПредмет: Топ Модел за денес   Топ Модел за денес Icon_minitime2008-05-04, 03:01

Топ Модел за денес Index_30
Наташа Фескова.
Родена на 03.02.1990.
Место на живеење: Скопје.
Висина: 162см.
Пропорции.92/62/95.
Хороскопски знак: Водолија.
Боја на очи: Зелени.
Боја на коса: Смеѓа.
Училиште: Јосип Броз Тито.
Режим на исхрана: Здрава исхрана.
Зависник од: Од музиката,сликањето.

Дали си заљубена?
- Да...

Кои работи те прават среќна?
- Семејството, друштвото,излегувањата и љубовта.

Од што се плашиш?
- Од пајаци.

Дали се занимаваш со некој спорт ?
- Моментално не.

Што ти е слаба страна?
- Немам некоја посебна слаба страна, освен машки солзи.

Каде може да те види некој во градов?
- Секаде каде што има добра журка, најчесто сум во Колосеум.


МОТО: “Живеј го моментот”

_________________
Топ Модел за денес Oaoaaa10
Топ Модел за денес F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Избегана од Бардовци
Аматер
Аматер
Избегана од Бардовци


Female
Број на мислења : 25
Age : 26
Локација : некаде у свемиров
Хоби : мсн,слушање музика,забавување
Смешка : ќе те самоубијам
Registration date : 2008-05-12

Топ Модел за денес Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ Модел за денес   Топ Модел за денес Icon_minitime2008-05-26, 18:49

А оваа колку време ќе биде како топ модел за денес?? scratch

Здосаде брее!! drunken
Вратете се на почетокот Go down
http://miss-MixitUp.piczo.com
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

Топ Модел за денес Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ Модел за денес   Топ Модел за денес Icon_minitime2008-05-27, 14:53

ИванаТоп Модел за денес Index_71
Ивана Ристевска.
Родена на : 10.04.1990.
Место на живеење: Скопје.
Висина : 168 см.
Пропорции.: 83/60/84.
Хороскопски знак : Овен.
Боја на очи: Кафеави.
Боја на коса: Црна.
Училиште: „Кочо Рацин“.
Режим на исхрана: Се јадам.
Зависник од: Кафе и журки.

Дали си заљубена?
- Да.

Кои работи те прават среќна?
- Другарките, дечкото и шопингот.

Од што се плашиш?
- Од висина.

Кој спорт најмногу го сакаш?
- Кошарка ми е омилен спорт.

Во кој град би сакала да живееш?
- Њу Јорк, многу ми се допаѓа градот.

Каде може да те види некој во градов?
- Колосеум, Градски Парк..

Дали некогаш би се сликала гола?
- Не, никогаш

МОТО: „Животот е еден и живеј го со полна брзина“
Повелеле

_________________
Топ Модел за денес Oaoaaa10
Топ Модел за денес F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Избегана од Бардовци
Аматер
Аматер
Избегана од Бардовци


Female
Број на мислења : 25
Age : 26
Локација : некаде у свемиров
Хоби : мсн,слушање музика,забавување
Смешка : ќе те самоубијам
Registration date : 2008-05-12

Топ Модел за денес Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ Модел за денес   Топ Модел за денес Icon_minitime2008-05-28, 16:30

ееее...боља беше таа 1 Razz ама ај..да се смени нешо!
Вратете се на почетокот Go down
http://miss-MixitUp.piczo.com
Sponsored content

Топ Модел за денес Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ Модел за денес   Топ Модел за денес Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Топ Модел за денес
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: За нас :: Тараба :: Тараба Портал-
Отиди до: