Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 Зошто се караат Џоли и Пит

Go down 
АвторПорака
Zverci
Администратор
Администратор
Zverci


Female
Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-25

Зошто се караат Џоли и Пит Empty
ПишувањеПредмет: Зошто се караат Џоли и Пит   Зошто се караат Џоли и Пит Icon_minitime2008-05-02, 20:06


Што
може да внесе немир во совршената хармонија помеѓу Анџелина Џоли и Бред
Пит открила самата
глумица. Од такт може да ja извадат единствено
политичките теми, кои многу често се на тапет.

Зошто се караат Џоли и Пит Sps_z-karaat-j-pit
Анџелина вели дека со Пит се караат исклучиво за политика односно дека често настанува битка поради различни мислења и ставови.

"Бред политички е многу буден и тоа е една од причините поради која
сме заедно. Многу е поотворен од мене, а тоа ми се допаѓа. Но, тоа се
единствените работи поради кои се караме",
вели Џоли.

"Многу време поминуваме во полемизирање на правдата. По тоа прашање сум многу непопустлива."

Неодамна е откриено дека Анџелина и Бред се во далечна роднинска врска
со претседателските кандидати Барак Обама и Хилари Клинтон.
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
 
Зошто се караат Џоли и Пит
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: За нас :: Тараба :: Тараба Портал-
Отиди до: