Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 Играчка за големи

Go down 
АвторПорака
Zverci
Администратор
Администратор
Zverci


Female
Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-25

Играчка за големи Empty
ПишувањеПредмет: Играчка за големи   Играчка за големи Icon_minitime2008-05-02, 19:55Ова
прекрасно парче навистина е играчка! Се работи за производ на еден од
најпризнатите компании за макети на автомобили, Hot Wheels.


Играчка за големи Honda_racer_101-01

Ова автомобилче е наменето исклучиво за колекционерите.

Се работи за дизајн кој се темели на почетната буква на Honda, а може да смести двајца патници, одделени еден од друг.

Моторот има зафатнина од 20 литри (20.000 cm3) (!) и има десет цилиндари!

Макетата ќе почне да се продава во Мај и не би требало да чини многу пари. Но се ќе беше поубаво да беше вистински нели?

Извор: Koli.com.mk

Играчка за големи Honda_racer_101-02


Играчка за големи Honda_racer_101-03


Играчка за големи Honda_racer_101-04


Играчка за големи Honda_racer_101-05


Играчка за големи Honda_racer_101-06


Играчка за големи Honda_racer_101-07


Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
 
Играчка за големи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: За нас :: Тараба :: Тараба Портал-
Отиди до: