Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 Топ манекенка

Go down 
АвторПорака
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

Топ манекенка Empty
ПишувањеПредмет: Топ манекенка   Топ манекенка Icon_minitime2008-05-01, 02:02

Радмила

Топ манекенка Raci%20index
Стефановска Радмила.
Родена на: 23.05.1988.
Место на живеење: Скопје.
Висина: 162 см.
Пропорци.90/64/90.
Хороскопски знак: Близнаци.
Боја на очи: сино – зелени.
Боја на коса: Костенлива.
Училиште: Филолошки факулет.
Режим на исхрана: се трудам, секој ден зеленчук, овошје и зелен чај.
Зависник од : Интернет, добра музика, и добра забава.

Дали си заљубена?
- Премногу.

Кои работи те прават среќна?
- Сите оние кои ги сакам, и верувам дека ќе се пронајдат во реченицава.

Од што се плашиш?
- Од неискрени луѓе и неверство.

Дали се занимаваш со некој спорт ?
- Не, ретко планинарам за викенди.

Што ти е слаба страна?
- Пречуствителна сум, слепо им верувам на луѓето.

Каде може да те види некој во градов?
- Најчесто во Тренд.

Дали некогаш би се сликала гола?
- Не верувам.

Во кој град би сакала да бидеш?
- Некој егзотичен град каде што можеш да се изрелаксираш од секојдневието.

Какви момци те привлекуваат?
- Ме привлекува само мојот дечко.

Што е за тебе ексклузивно?
- Се она што е необично и поседува ретки квалитети.

МОТО:„ Никогаш не го прави на друг она што не сакаш да ти го прават тебе“

_________________
Топ манекенка Oaoaaa10
Топ манекенка F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

Топ манекенка Empty
ПишувањеПредмет: Тууу   Топ манекенка Icon_minitime2008-05-01, 02:06

ова е ѕверче

_________________
Топ манекенка Oaoaaa10
Топ манекенка F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Гостин
Гостин
Топ манекенка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ манекенка   Топ манекенка Icon_minitime2008-05-02, 00:42

Жити мотото и дечкото.

Барем на оваа слика добра е.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Топ манекенка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ манекенка   Топ манекенка Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Топ манекенка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: За нас :: Тараба :: Тараба Портал-
Отиди до: