Тараба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Тараба

taraba.macedonianforum.net
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлезMаркетинг

 

 газда ентер

Go down 
+5
AntiNebo
Ентер
ivan1real
picka americka
dUdLaNa
9 posters
АвторПорака
dUdLaNa
Форум зависник
Форум зависникFemale
Број на мислења : 199
Registration date : 2008-03-22

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-19, 19:47

ајде нешто за газда ентер , што имате да кажете за него?
Вратете се на почетокот Go down
picka americka
Секси Модераторка
Секси Модераторка
picka americka


Female
Број на мислења : 143
Age : 121
Локација : месопотамија
Хоби : играње карти, не лути се човече, криенка -жмурка, брканица, возење точок, правење венче од цветчиња
Смешка : па смешка е кога еднаш додека гледав Томи и Џери и ми се примоча и крајот го испуштив хахахахахаххах
Registration date : 2008-03-22

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-19, 19:49

абе газда си е газда мислам што и да кажам како и да го пофалам малку ќе е Embarassed

_________________
газда ентер Nova_vlada
Вратете се на почетокот Go down
http://www.google.com
ivan1real
Форум зависник
Форум зависник
ivan1real


Број на мислења : 133
Registration date : 2008-03-22

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-20, 16:53

Тараба минус он во неа, многу еее
Вратете се на почетокот Go down
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-21, 12:15

Хехе аје да чујам!!!

_________________
газда ентер Oaoaaa10
газда ентер F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
AntiNebo
Аматер
Аматер
AntiNebo


Male
Број на мислења : 22
Age : 121
Локација : тука сум
Хоби : тепач
Смешка : гргргр
Registration date : 2008-03-20

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-21, 13:52

Супер је најдобар је.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mmm.com
dUdLaNa
Форум зависник
Форум зависникFemale
Број на мислења : 199
Registration date : 2008-03-22

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-25, 21:33

немам збор за него
најубав
најдобар
најпаметен
најсладок
најсекси
најнајнај се до зори злато мое рај рај покрај тебе што те сакам знај знај се ми годи безмерно
Вратете се на почетокот Go down
Перса
Форум зависник
Форум зависник
Перса


Број на мислења : 163
Registration date : 2008-03-22

Character sheet
Chat:

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-26, 16:32

Морска ѕвездо каде си сега дури ветрот игра со лисја, зошто писма ти не ми пишувааааш?
Вратете се на почетокот Go down
dUdLaNa
Форум зависник
Форум зависникFemale
Број на мислења : 199
Registration date : 2008-03-22

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-26, 17:10

Морска ѕвездо дали ме памтиш
дали солза образ ти краси
кога име ќе ми споменат?
Вратете се на почетокот Go down
Перса
Форум зависник
Форум зависник
Перса


Број на мислења : 163
Registration date : 2008-03-22

Character sheet
Chat:

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-26, 21:08

Во мене душа остана, да можам да преживеам, со дел од себе постојам, но во тараба умирамммммммм
Вратете се на почетокот Go down
dUdLaNa
Форум зависник
Форум зависникFemale
Број на мислења : 199
Registration date : 2008-03-22

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-27, 02:11

Не можам од тебе да оздравам
сета љубов дур сум жив
на ентер ја потрошив
Светот мој минус тараба во него
она што ќе остане
препрепрепрепрепрепремалку ееееееееееее
Вратете се на почетокот Go down
Ентер
Администратор
Администратор
Ентер


Male
Број на мислења : 325
Age : 34
Локација : Скопје
Хоби : Фудбал
Смешка : Хахаха
Registration date : 2008-03-15

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-27, 02:23

Малку ееее!!!

_________________
газда ентер Oaoaaa10
газда ентер F_m_a9cdbb3
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
dUdLaNa
Форум зависник
Форум зависникFemale
Број на мислења : 199
Registration date : 2008-03-22

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-27, 02:24

многггггуууууууууууу еееееееееееее
Вратете се на почетокот Go down
Перса
Форум зависник
Форум зависник
Перса


Број на мислења : 163
Registration date : 2008-03-22

Character sheet
Chat:

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-27, 18:27

Се согласувам
Вратете се на почетокот Go down
Zverci
Администратор
Администратор
Zverci


Female
Број на мислења : 67
Registration date : 2008-04-25

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-04-29, 22:11

Ентер е супер другар , добар администратор и играч на кантер Wink
Вратете се на почетокот Go down
https://taraba.macedonianforum.net
Диме Такси
Аматер
Аматер
Диме Такси


Male
Број на мислења : 30
Age : 27
Локација : skopje
Хоби : dremenje pred pc
Смешка : hehe
Registration date : 2008-04-29

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-08-29, 00:27

И добро јаде лубеница кога има, а кога нема и диња јаде
Вратете се на почетокот Go down
http://ssss.wwwwww.sss
ma4ence
Кускуле Мјау
Кускуле Мјау
ma4ence


Female
Број на мислења : 24
Age : 30
Локација : skopje
Хоби : plivanje
Смешка : adasfesgfref
Registration date : 2008-04-20

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-08-29, 00:35

многу го сакам ентерама он мене не
Вратете се на почетокот Go down
http://www.acmilan.com
Диме Такси
Аматер
Аматер
Диме Такси


Male
Број на мислења : 30
Age : 27
Локација : skopje
Хоби : dremenje pred pc
Смешка : hehe
Registration date : 2008-04-29

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime2008-08-29, 00:39

И он те сака ама нејќе да те повреди пошо нема време да седи со тебе, до 7 е у градинка, после глеа изи мизија и легнува.
Вратете се на почетокот Go down
http://ssss.wwwwww.sss
Sponsored content

газда ентер Empty
ПишувањеПредмет: Re: газда ентер   газда ентер Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
газда ентер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Тараба :: Живот :: Психологија и Филозофија-
Отиди до: